پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۵
کد مطلب : 816
با همکاری مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم:

راه اندازی دپارتمان خانواده در مجتمع فرهنگی آموزشی امام رضا(ع) ماداگاسکار

جالب است ۰
رئیس مجتمع فرهنگی آموزشی امام رضا ماداگاسکار از راه اندازی دپارتمان خانواده با همکاری مؤسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم کشور ماداگاسکار خبر داد.
راه اندازی دپارتمان خانواده در مجتمع فرهنگی آموزشی امام رضا(ع) ماداگاسکار
به گزارش کارآفرينان نيوز حجت الاسلام مجتبی رحمتی،رئیس مجتمع امام رضا (ع) با اعلام این خبر افزود: با تفاهم نامه ای که با موسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی خاتم امضا شده در ترم تحصیلی پیش رو برنامه های مهارت افزایی خواهیم داشت که برگزاری دوره های خانواده و فرزندآوری و ارتقا سطح معلومات خانواده ها بخصوص شیعیان از جمله همین برنامه ها خواهد بود.
رحمتی خاطرنشان کرد: در این راستا ابزار و امکانات لازم جهت آموزش در مجتمع فراهم می باشد و براساس برنامه ریزی صورت گرفته این دور ها قبل و بعد از نماز جمعه با هدف ارتقای دانش خانواده و توانمندسازی زنان و دختران برگزار خواهد شد.
رئیس مجتمع فرهنگی آموزشی امام رضا(ع) همچنین گفت: تمامی برنامه ها و دوره های آموزشی خانواده محور توسط اساتید و متخصصین خانم و آقا حوزه خانواده به زبانهای مختلف از جمله عربی، فرانسه و مالاگاشی که زبان بومی مردم ماگاداسکار می باشد انجام خواهد شد.
وی همچنین در پایان از ارائه گواهینامه بین المللی به افرادی که بتوانند با موفقیت دور های آموزشی را پشت سر بگذارند خبر داد.


انتهای خبر/
http://karafarinannews.ir/vdcicqav2t1az.bct.html
نام شما
آدرس ايميل شما