يکشنبه ۲۶ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۹
کد مطلب : 53
جالب است ۰
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمت‌رسانی به بیش از ۱۵۰ هزار نفر کار بزرگی است که توسط مردمی اربعین قم محقق شده است.
خدمات قرارگاه اربعین ارزشمند و قابل‌تقدیر است
به گزارش کارآفرينان نيوز  احمد امیرآبادی فراهانی در حاشیه مراسم شکرانه خدمت به زائرین اربعین حسینی، قرارگاه مردمی اربعین استان قم در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: قرارگاه مردمی اربعین قم چند سالی است که تشکیل شده و یکی از قرارگاه‌هایی است که واقعاً خدمات‌رسانی خوبی برای زائران اربعین حسینی دارد.
وی ادامه داد: چند صدنفری که خادم افتخاری هستند و اینجا می‌مانند همه علاقه‌مند هستند که در پیاده‌روی اربعین حضور داشته باشند؛ اما به جهت خدمت به زائران اینجا می‌مانند و این خدمات را انجام می‌دهند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: خدمت‌رسانی به بیش از ۱۵۰ هزار نفر، کار بزرگی است که توسط قرارگاه محقق شده و فقط در دستگاه امام حسین (ع) که این خدمات را می‌توان با اندک هزینه و بودجه مردمی ارائه کرد.
وی با بیان این که قرارگاه هیچ بودجه دولتی ندارد، تصریح کرد: این حرکت قابل‌تقدیر است که نیروهای مردمی خودش بیایند ، برنامه‌ریزی و مدیریت کنند و رضایتمندی زائران را نیز به همراه داشته باشد.
امیرآبادی فراهانی تأکید کرد: این مدیریت جهادی و انقلابی تنها در مکتب امام حسین می‌تواند رقم بخورد.
وی خاطر نشان کرد: من از طرف مردم قم از خادمان قرارگاه اربعین تشکر می‌کنم که باروحیه جهادی و بسیجی چندین شبانه‌روز در مواکب زحمت کشیدند.


انتهای خبر/
http://karafarinannews.ir/vdcd6.0kyyt0s22a.html
نام شما
آدرس ايميل شما